IMPERIAL BAS 1, blue

IMPERIAL BAS 1
Kompaktní Bluetooth reproduktor, který vás nadchne svým výkonem a jednoduchým ovládáním. Pomocí Bluetooth 3.0 jej bez zdlouhavé konfigurace velmi snadno spojíte s vaším chytrým zařízením, na kterém pak jednoduše vyberete, co chcete přehrávat. Dosah reproduktoru je až 13 metrů, takže není problém se s ním vzdálit. Kromě Bluetooth připojení můžete využít AUX výstup a připojit se k externímu zařízení pomocí kabelu.

BLUETOOTH_SY.EPS_400USB_SY.EPS_400

VÝKON, VYUŽITÍ
Díky vestavěnému mikrofonu je možnost jej využívat i k telefonu a to například na hlasové vytáčení anebo přímo na konverzaci a mít jej tak jako handsfree. Kromě toho má reproduktor integrovaný micro SD slot, a lze tak MP3 soubory přehrávat přímo z vaší SD karty bez nutnosti použití Bluetooth. Hudební výkon je 3 W, takže i přes to, že má tak malé rozměry si užijete výborný poslech. Integrovaný reproduktor vám poskytne skvěle zpracované vysoké i střední tóny a ohromí vás i jeho basová složka.

BATERIE/VÝDRŽ
Disponuje baterií o kapacitě 400 mAh, která vydrží nabitá až 5 hodin a nabíjet ji budete cca 2,5 hodiny pomocí mini USB – USB kabelu, který je součástí balení. Na cestách si budete pochvalovat jeho kompaktní parametry – průměr 60 mm, výšku 50 mm a hmotnost pouhých 215 gramů.

PŘEDNOSTI IMPERIAL BAS 1
Výkon a jednoduché ovládání
Snadné bezdrátové propojení, díky Bluetooth 3.0
Uspokojivý dosah 13 m
Integrovaný micro SD slot
Přes malé rozměry výborný poslech a výkon 3 W
Výdrž na baterii a její krátká doba nabíjení

Parametry a specifikace:

Zvukové výstupní kanály: 1.0
Počet reproduktorů: 1
Slot pro: micro SD karty
Bluetooth: 3.0
Dosah bluetooth: až 13 m
Kapacita baterie: 400 mAh
RMS výkon: 3 W
Propojení: bezdrátové, kabelové
Rozměry: 60 x 55 x 60 mm
Hmotnost: 232 g

Obsah balení:
Imperial BAS 1
Kabel micro USB/USB
3,5 mm stereo kabel
Manuál

Galerie: